Twitter
linkedin
Google+
facebook

Individuálna doprava
Vzdelávací zájazd
Iba vo vybrané dátumy
 • Popis
 • Termíny
 • Cena
 • Akcia

Bratislava – Viedeň na týždeň

 

Bratislava je hlavné, najľudnatejšie a aj najväčšie mesto Slovenskej republiky. Je tu sústredený politický, hospodársky, kultúrny a sociálny život spoločnosti. Sídli tu prezident, parlament, vláda, veľvyslanectvá a rôzne úrady. V Bratislave sídli niekoľko dôležitých firiem, ako Telekom a Orange, automobilka Volkwagen. Ďalšie dôležité firmy sídlia v biznis centrách, ako napríklad Bratislava Business Center V alebo Apollo Business Center. V Bratislave má sídlo niekoľko univerzít a vysokých škôl, vedeckých a vzdelávacích inštitúcií. Okrem toho Bratislava je bohatá na historické pamiatky, ktoré sú sústredené hlavne v Starom meste. Mestská pamiatková rezervácia je jedna z najväčších na Slovensku. Dominantou je štvorvežičkový Bratislavský hrad a Dóm sv. Martina. Okrem toho tu má sídlo niekoľko múzeí, galérií a divadiel.

Viedeň, hlavné mesto Rakúska, sa nachádza iba 60 km západne od Bratislavy a spolu tak vytvárajú najtesnejšie zoskupenie dvoch hlavných miest v Európe. Po New Yorku a Ženeve je tretím centrom na svete, v ktorom sídlia orgány OSN. Pre jej úroveň Viedeň je obľúbeným mestom medzinárodných konferencií a rokovaní na najvyššej diplomatickej úrovni. Keďže Viedeň už vyše tisícročia patrí k významnému centru strednej Európy a prekvitajúcim strediskom kultúry a umenia, v roku 2001 centrum Viedne bolo zapísané na Zoznam svetového dedičstva UNESCO.

Čítaj viac
Individuálna doprava
Zdravotný pobyt
Celoročne
 • Popis
 • Termíny
 • Cena
 • Akcia

Liečebný pobyt v Smrdákoch

 

Smrdáky sú obec okresu Senica. Leží 7 km od Senice na západnom Slovensku na úpätí Bielych Karpát. Obec je známa osobitou chloridovo-hydrouhličitanovou, vápenatou, sírnou, hypotonickou liečivou minerálnou vodou, pričom jej najúčinnejšou zložkou je sírovodík (vyše 400 mg v litri). Z tohto dôvodu sa minerálna voda a bahno v Smrdákoch považuje za najkoncentrovanejšiu sírnu vodu na území Slovenska a strednej Európy. Od týchto zapáchajúcich minerálnych prameňov je odvodený i názov obce. Toto negatívum však neskôr nahradilo zistenie, že pramene majú blahodarne účinky na ľudský organizmus a dokonca ich možno využiť pri liečbe neinfekčných kožných chorôb i ochorení pohybového aparátu: herpes, lišaje, akné, psoriáza, atopická dermatitída, chronické ekzémy, stavy po popáleninách, osteoartróza, artritída, Bechterevova choroba... Navyše, kúpele Smrdáky sa špecializujú aj na liečbu ochorení u detí.

Čítaj viac
Individuálna doprava
Celoročne
 • Popis
 • Termíny
 • Cena
 • Akcia

Turčiansky dovolenkový pobyt

 

Kúpele Turčianske Teplice sú jedny z najstarších termálnych kúpeľov na Slovensku a v Európe. V dnešnej dobe kúpele pozostávajú z liečebných domov Veľká Fatra****, ktorý bol zrekonštruovaný v roku 2004, a ďalej Veľká Fatra***, Aqua** a Kollár*. Neskôr bol v areáli postavený akvapark SPA&AQUAPARK.

Sírany, hydrouhličitany, vápnik, horčík, železo a ďalšie pôsobia liečivo na množstvo chorôb. Pre vysoký obsah vápnika, horčíka a fluóru je minerálna voda z Turčianskych Teplíc veľmi vhodná aj na pitné kúry, ktoré pôsobia proti osteoporóze a viacerým typom obličkových kameňov ako aj pri žlčníkových a črevných ťažkostiach a má dokázateľne liečivé účinky na ochorenia pohybového aparátu, urologické, nervové a gynekologické ochorenia.

Čítaj viac
Individuálna doprava
Wellness pobyt
Celoročne
 • Popis
 • Termíny
 • Cena
 • Akcia

Wellness pobyt v Smrdákoch

 

Obec Smrdáky leží na západnom Slovensku na úpätí Bielych Karpát 7 km od okresného mesta Senica. Obec je známa osobitou chloridovo-hydrouhličitanovou, vápenatou, sírnou, hypotonickou liečivou minerálnou vodou. Jej najúčinnejšou zložkou je aktívna dvojmocná síra, obsiahnutá vo vode vo forme voľného a viazaného sírovodíka. Práve pre mimoriadne vysoký obsah sírovodíka (vyše 400 mg v litri) sa minerálna voda a bahno v Smrdákoch považuje za najkoncentrovanejšiu sírnu vodu na území Slovenska a strednej Európy. Z toho dôvodu Kúpele Smrdáky sú najúčinnejšie na liečbu neinfekčných kožných chorôb i ochorení pohybového aparátu.

Čítaj viac
Wellness pobyt
Celoročne
Individuálna doprava
 • Popis
 • Termíny
 • Cena
 • Akcia

Kúpele Rajecké Teplice   

 
Kúpelné mestečko Rajecké Teplice sú známe už 600 rokov a pôvodne patrili panstvu. Najväčší rozmach zaznamenali až v 20. storočí, kedy sa postavili prvé kúpeľné domy pre verejnosť a ako prvé začali ponúkať wellness služby. V súčasnosti patria k najkrajším a najkvalitnejším kúpeľom na Slovensku. Je to vďaka tomu, že sa nachádzajú uprostred krásnej prírody Strážovských vrchov, Súľovského pohoria a Malej Fatry, bohatej na termálne pramene s minerálnou vodou o teplote 37˚C - 39˚C z hĺbky asi 1500 m. Ide o prírodnú liečivú slabo mineralizovanú vodu, hydrouhličitánovo - vápenato - horečnatú, mierne alkalickú, teplú, hypotonickú. Kúpele Rajecké Teplice ponúkajú rôzne druhy pobytov: liečebné, relaxačné a wellness pobyty. Pýchou Rajeckých Teplíc je Liečebný dom Aphrodite****, kde sa nachádza jeden z najkrajších vodných a saunových svetov na Slovensku. Úspešný relax a liečbu v kúpeľoch zabezpečujú osvedčené tradičné procedúry, ale aj moderné a inovatívne procesy spolu s najmodernejšími diagnostickými a terapeutickými prístrojmi, zabezpečované počas liečebných a relaxačných pobytov.
Čítaj viac

Kúpele Rajecké Teplice   


 • 119 EUR + skipas od 62 EUR / 3 dni / osoba*n159 EUR + skipas od 79 EUR / 4 dni / osoba*n269 EUR + skipas od 105 EUR / 7 dní / osoba

Individuálna doprava
Zdravotný pobyt
Celoročne
 • Popis
 • Termíny
 • Cena
 • Akcia

Liečebný pobyt v Tatranskej Kotline

 

Kúpele Tatranská Kotlina sa nachádzajú v obci Tatranská Kotlina v Belianskych Tatrách. Objavením tamojšej jaskyne primälo miestne obyvateľstvo v roku 1891 k vybudovaniu prírodných liečebných kúpeľov. Kúpele majú vysokohorský charakter, majú štatút klimatických kúpeľov. Poskytujú zdravotnú starostlivosť ako špecializovaná nemocnica – odborný liečebný ústav a ako prírodné klimatické kúpele. Hlavnou činnosťou je liečba respiračných chorôb ako astma, bronchitída, pľúcne intersticiálne procesy, chronická obštrukčná choroba pľúc, zápaly prínosových dutín, bronchiektázie, zápaly pľúc a stavy po zápaloch pľúc, hypertrofické zápaly, stavy po operáciach dýchacieho ústrojenstva, rôzne alergické nádchy, pneumokonióza, poškodenia dýchacích ciest chemikáliami, stavy po ukončení onkologickej liečby a ďalšie ochorenia dýchacieho ústrojenstva, prevažne chronického charakteru. Pre pomerne nízku nadmorskú výšku (750 m nad morom) tieto kúpele môžu využívať aj pacienti so srdcovo-cievnými ochoreniami. Exkluzivitou tohto zariadenia je aj speleoterapia – dýchacie cvičenia v Belianskej jaskyni, ktoré urýchľuje liečenie a priaznivo pôsobí v ktoromkoľvek veku. Prínosom je aj novinka v terapii sennej nádchy – Rhinolight, fotoliečba sliznice nosa pomocou svetla špeciálneho zloženia. Okrem toho zariadenie poskytuje komplexné laboratórne vyšetrenia a rehabilitačné procedúry. K dispozícii je relaxačný bazén, sauna, vírivka, telocvične, posilňovne, ale i biliard, požičovňa bicyklov a iné.

Čítaj viac
Individuálna doprava
Wellness pobyt
Celoročne
 • Popis
 • Termíny
 • Cena
 • Akcia

Wellness pobyt v Tatranskej Kotline

 

Kúpele Tatranská Kotlina sa nachádzajú v obci Tatranská Kotlina v Belianskych Tatrách. Objavením tamojšej jaskyne primälo miestne obyvateľstvo v roku 1891 k vybudovaniu prírodných liečebných kúpeľov. Kúpele majú vysokohorský charakter, majú štatút klimatických kúpeľov. Poskytujú zdravotnú starostlivosť ako špecializovaná nemocnica – odborný liečebný ústav a ako prírodné klimatické kúpele. Hlavnou činnosťou je liečba respiračných chorôb ako astma, bronchitída, pľúcne intersticiálne procesy, chronická obštrukčná choroba pľúc, zápaly prínosových dutín, bronchiektázie, zápaly pľúc a stavy po zápaloch pľúc, hypertrofické zápaly, stavy po operáciach dýchacieho ústrojenstva, rôzne alergické nádchy, pneumokonióza, poškodenia dýchacích ciest chemikáliami, stavy po ukončení onkologickej liečby a ďalšie ochorenia dýchacieho ústrojenstva, prevažne chronického charakteru. Pre pomerne nízku nadmorskú výšku (750 m nad morom) tieto kúpele môžu využívať aj pacienti so srdcovo-cievnymi ochoreniami. Exkluzivitou tohto zariadenia je aj speleoterapia – dýchacie cvičenia v Belianskej jaskyni, ktoré urýchľuje liečenie a priaznivo pôsobí v ktoromkoľvek veku. Prínosom je aj novinka v terapii sennej nádchy – Rhinolight, fotoliečba sliznice nosa pomocou svetla špeciálneho zloženia. Okrem toho zariadenie poskytuje komplexné laboratórne vyšetrenia a rehabilitačné procedúry. K dispozícii je relaxačný bazén, sauna, vírivka, telocvične, posilňovne, ale i biliard, požičovňa bicyklov a iné.

Čítaj viac
Individuálna doprava
Zdravotný pobyt
Celoročne
 • Popis
 • Termíny
 • Cena
 • Akcia

Turčiansky Zlatý pobyt liečebný

 

Turčianske Teplice vďaka horúcim liečivým schopnostiam prameňov sa stali známymi kúpeľmi s úspešnou kúpeľnou liečbou pohybového ústrojenstva, choroby obličiek a močových ciest, gynekologických chorôb, nervových chorôb, chorôb tráviaceho ústrojenstva, chorôb z povolania a onkologických chorôb. Síranovo – hydrogénuhličitanová vápenato – horečná voda so zvýšeným obsahom horčíka a fluóru sa využíva pri vodoliečebných procedúrach, pitných kúrach a zábaloch.

Jedinečnosť kúpeľov robí spojenie turčianskej minerálnej vody a pravého 24-karátového zlata. Zlato je známe svojim priaznivým pôsobením na činnosť srdca a zlepšenie krvného obehu. Preto je prospešné pri regenerácii stagnujúcich orgánov, hlavne mozgu a tráviaceho traktu, na zlepšenie emočného stavu, zlepšuje pozornosť i libido. Zlato je jedným základných pilierov ajurvédskeho liečiteľstva, používa sa v tradičnej čínskej medicíne, veď na jeho účinky sa spoliehala i krásna Kleopatra. A vďaka optimálnemu obsahu minerálov a teplote vody priaznivé účinky zlata na zdravie a krásu sa zreteľne znásobujú. Zlatou kúrou Luxemburg pre pánov muži získavajú moc a silu a má antistresové účinky, Venušinou Zlatou kúrou pre dámy sú ženy krásne a večne mladé. Počas tejto unikátnej tri a pol hodinovej luxusnej Zlatej kúry Vám bude poskytnuté:

Zlatý kúpeľ a Zlatý zábaľ

Zlatá masáž

Zlatá pitná kúra

Turčianska Zlatá maska

Zlatá antistresová masáž hlavy a reflexných bodov

Čítaj viac
Individuálna doprava
Wellness pobyt
Celoročne
 • Popis
 • Termíny
 • Cena
 • Akcia

Turčiansky wellness pobyt

 

Turčianske Teplice patria k najstarším termálnym kúpeľom nielen na Slovensku, ale i v Európe. Prvá písomná zmienka o teplých prameňoch pochádza už z roku 1281. Tunajšia liečivá minerálna voda, ktorej celková mineralizácia je až do 1500 mg/l, je predurčená na liečbu pohybového ústrojenstva, choroby obličiek a močových ciest, gynekologických chorôb, neurologických chorôb, chorôb tráviaceho ústrojenstva, chorôb z povolania a onkologických chorôb. Ďalšou výhodou kúpeľov je ich okolie – Turčianska kotlina, ktorá ponúka pestré možnosti pre aktívne trávenie voľného času počas celého roka. Pre zvýšenie komfortu pobytu tu boli investované značné prostriedky do zlepšenia štandardu zdravotnej starostlivosti, do ubytovania i gastronómie.

Čítaj viac
Individuálna doprava
Wellness pobyt
Celoročne
 • Popis
 • Termíny
 • Cena
 • Akcia

***Hotel Máj Piešťany

 

hotelový komplex sa nachádza v Piešťanoch, v známom kúpeľnom meste v juhozápadnej časti Slovenska, vyhľadávané pre bohaté tradície kúpeľníctva a cestovného ruchu. Plne bezbariérový Spa & Wellness ***Hotel Máj Piešťany je vhodný pre celé rodiny s deťmi a s rodinnými zvieracími miláčikmi, pre seniorov, pre imobilných a telesne postihnutých ľudí, ako aj pre firemné pobyty s kompletne vybavenými konferenčnými priestormi. Súčasťou tohto komplexu je krytý bazén s vodou 32 ˚C a slnečná terasa. Nájdete tu takmer 50 relaxačných, liečebných a skrášľovacích služieb, ako sú liečebné i erotické masáže, vírivka, perlička, zábaly, sauna, solárium, kozmetika, kaderníctvo, manikúra, pedikúra.

Čítaj viac

***Hotel Máj Piešťany


 • 5 nocí za 163 EUR
 • 7 nocí za 228 EUR

***Hotel Máj PiešťanyIndividuálna doprava
Celoročne
 • Popis
 • Termíny
 • Cena
 • Akcia

Hotel CROCUS ****

 
Hotelový komplex sa nachádza v Štrbskom Plese, v najvyššie položenej turisticko-liečebnej osade vo Vysokých Tatrách. Je priamo v centre osady, medzi železničnou stanicou a centrálnym parkoviskom, blízko južného brehu rovnomenného plesa, obklopený krásnou prírodou Vysokých Tatier, čo hotel predurčuje k ideálnej dovolenke pre vyznávačov aktívneho odpočinku v lete i v zime (lyžovanie, bežkovanie, turistika, vysokohorská turistika, horolezectvo, paragliding) spojeného s wellness relaxáciou. Hotel poskytuje nadštandartné ubytovanie v apartmánoch CLASSIC, COMFORT, EXCLUSIVE pre rodiny i pre firemnú klientelu. Súčasťou týchto apartmánov je TV-SAT, bezplatný prístup na internet, trezor, telefón, krbová piecka, kuchynský kút, samostatný šatník, sprchovací kút s WC. V hoteli je možné ubytovanie i so psíkom. Všetky priestory sú riešené bezbariérovo. Spoločné priestory sú plne klimatizované, hotel je celý nefajčiarsky. Súčasťou tohto komplexu je vitálny svet – jacuzzi, infrasauna, fínska sauna, masážne sprchy. Pre deti je k dispozícii detský kútik.
Čítaj viac

Hotel CROCUS ****


 • od 83 EUR / noc

Hotel CROCUS ****Individuálna doprava
Zdravotný pobyt
Celoročne
 • Popis
 • Termíny
 • Cena
 • Akcia

Turčiansky liečebný pobyt

 

Turčianske Teplice patria k najstarším termálnym kúpeľom nielen na Slovensku, ale i v Európe. Prvá písomná zmienka o teplých prameňoch pochádza už z roku 1281. Tunajšia liečivá minerálna voda, ktorej celková mineralizácia je až do 1500 mg/l, je predurčená na liečbu pohybového ústrojenstva, choroby obličiek a močových ciest, gynekologických chorôb, neurologických chorôb, chorôb tráviaceho ústrojenstva, chorôb z povolania a onkologických chorôb. Ďalšou výhodou kúpeľov je ich okolie – Turčianska kotlina, ktorá ponúka pestré možnosti pre aktívne trávenie voľného času počas celého roka. Pre zvýšenie komfortu pobytu tu boli investované značné prostriedky do zlepšenia štandardu zdravotnej starostlivosti, do ubytovania i gastronómie.

Čítaj viac
Celoročne
Doprava autobusom
Zdravotný pobyt
 • Popis
 • Termíny
 • Cena
 • Akcia

Kúpele Piešťany, a.s.      

 
Kúpele Piešťany patria k najväčším a najoriginálnejším kúpeľným komplexom v Európe. Ležia v údolí dolného toku najdlhšej slovenskej rieky Váh. Liečivá voda tu vyviera z desiatich termálnych a obsahuje síru, sírovodík a ďalších 1500 mg minerálnych látok na liter vody. Voda vyviera z hĺbky 2000 m na povrch cez vrstvu vápenca, pričom ju magma zohrieva na teplotu 67°C - 69°C. Okrem termálnej vody na minerálne kúpele sa používa aj bahno, ktoré patrí medzi najkvalitnejšie na svete, s vynikajúcimi vlastnosťami. Bahno tvorí pôda, sediment rieky, rozložené organické látky a zriedkavé baktérie. Vďaka dozrievaniu v bazéne s termálnou vodou bahno má vysoký obsah síry a sírovodíka. Bahenné procedúry sa ponúkajú ojedinelým spôsobom: ako bahenný zábal alebo ako kúpeľ v bazéne s prírodným bahnom, kde bahno je presiaknuté vodou z termálnych prameňov. V kúpeľoch sa liečia ťažké choroby pohybového ústrojenstva, ako aj ochorení svalového a kostného systému, nervové ochorenia, dny a reumatických ochorení.
Čítaj viac

Kúpele Piešťany, a.s.      

 • 01.02.2014 – 31.12.2014
Individuálna doprava
Wellness pobyt
Celoročne
 • Popis
 • Termíny
 • Cena
 • Akcia

Turčiansky Zlatý wellness pobyt

 

Turčianske Teplice vďaka horúcim liečivým schopnostiam prameňov sa stali známymi kúpeľmi s úspešnou kúpeľnou liečbou pohybového ústrojenstva, choroby obličiek a močových ciest, gynekologických chorôb, nervových chorôb, chorôb tráviaceho ústrojenstva, chorôb z povolania a onkologických chorôb. Jedinečnosť kúpeľov robí spojenie turčianskej minerálnej vody a pravého 24-karátového zlata. Zlato je známe svojim priaznivým pôsobením na činnosť srdca a zlepšenie krvného obehu. Preto je prospešné pri regenerácii stagnujúcich orgánov, hlavne mozgu a tráviaceho traktu, na zlepšenie emočného stavu, zlepšuje pozornosť i libido. Zlatá kúra Luxemburg pre pánov má pre mužov antistresové účinky, muži sú vraj po ňom silnejší a získavajú moc. Po Venušinej Zlatej kúre pre dámy zostávajú ženy krásne a večne mladé. Počas tejto unikátnej tri a pol hodinovej luxusnej Zlatej kúry Vám bude poskytnuté:

Čítaj viac
Individuálna doprava
Wellness pobyt
Celoročne
 • Popis
 • Termíny
 • Cena
 • Akcia

Wellness Hotel Chopok****

 

Hotelový komplex sa nachádza v Demänovskej doline na začiatku Tatranského národného parku. Je obklopený krásnou prírodou Nízkych Tatier, čo hotel predurčuje k ideálnej dovolenke pre vyznávačov aktívneho odpočinku v lete i v zime (turistika, vysokohorská turistika, horolezectvo, lyžovanie, bežkovanie, paragliding) spojeného s wellness relaxom (masáže, zábaly, kúry a špeciálne procedúry ako napr. medová, čokoládová, kokosová, indická). V rebríčku hodnotenia TREND TOP hotely a reštaurácie pre roky 2012 a 2013 bol ohodnotený ako najlepší štvorhviezdičkový hotel na Slovensku a zároveň v kategórii „Hotely vhodné pre rodiny s deťmi“ získal 1. miesto. V hoteli je možné ubytovanie i so psíkom.

Čítaj viac

Wellness Hotel Chopok****