Twitter
linkedin
Google+
facebook

Celoročne
  • Popis
  • Termíny
  • Cena
  • Akcia

Moskva - Petrohrad

 
Moskva a Petrohrad patria k najkrajším a najväčším mestám Ruska. Ponúkajú nezabudnuteľné zážitky pri potuľkách ulicami a námestiami i pri poznávaní historických, kultúrnych a architektonických pamiatok Starej Rusi. Chrámy so zlatými kupolami, nádherné paláce, kamenné domy bohatých aristokratov popri drevených domčekov, moderné budovy obchodných centier vedľa obrovských panelákových sídlisk, luxusné hotely popri stavbách socialistického realizmu, drahé reštaurácie a bary, bliny a pelmeny vedľa kaviára a šampanského, neskutočný mix dobrosrdečných a prívetivých ľudí... Pozývame Vás pozrieť si toto divadlo ruských rozprávok a mýtov poprepletané s búrlivou minulosťou a dynamickou prítomnosťou.
Čítaj viac

Moskva - Petrohrad

There's no promo.

Dobrodružný pobyt
Doprava lietadlom
Iba vo vybrané dátumy
  • Popis
  • Termíny
  • Cena
  • Akcia

K Hore Mŕtvych skútrami, Ural, Rusko

 

Pozývame vás na návštevu najkrajšieho miesta na Severnom Urale, v blízkosti posvätnej hory pôvodných obyvateľov Mansi Holata - Chakhl (Hora Mŕtvych). Prešpikovaný mysticizmom priesmyk Ďatlova už mnoho rokov láka lovcov na dobrodružstvo a výskumníkov nadprirodzených a paranormálnych javov.

Nehľadiac na tajomstvá týchto miest z roka na rok desiatky a stovky turistov sa hrnú do Ďatlovho priesmyku. Láka ich sem záujem vidieť jeden z najzáhadnejších miest na Severnom Urale a vzdať hold skupine Igora Ďatlova, ako aj spoznať prostredie a nedotknutú kultúru národa etniky Mansi, počuť ich legendy, spoznať ich spôsob života, stretnúť divokú zver a vtáky pri potulkách v priesmyku Ďatlova.

 

Počet účastníkov: 3 - 5 osôb

 

Stupeň obtiažnosti: stredne extrémna

 

Expedície na snežných skútroch sú potenciálne nebezpečné, je to extrémny druh zimného dobrodružstva, sprievodcovia a organizátori sú skúsení a využijú tieto skúsenosti počas celej expedície, aby expedícia bola bezpečná.

Varovanie: bezpečnosť je možné zabezpečiť len v prípade dodržiavania všetkých bezpečnostných pokynov sprievodcov a inštruktorov počas celej expedície.

Pre bezpečnosť života a zdravia si inštruktori vyhradzujú právo meniť dni expedície v závislosti od poveternostných podmienok v horách.

Na ceste sa zabezpečuje bezpečnosť pomocou GPS navigácie a satelitného telefónu.

Všetci členovia expedície sú zaregistrovaní v Ivdeľskej záchrannej službe.

Čítaj viac

K Hore Mŕtvych skútrami, Ural, Rusko

  • na základe požiadavky záujemcov